| FuturePlayerFootball a întrebat:

Acum o luna jumate m-am lovit la cap si mi s-a umflat(nu am pus gheata doar am udat un servetel si l-am lipit de cap). Faza este ca nu s-a retras acea umflatura... Poate fi mai grav?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

De atunci pana acum ar fi trebuit sa ti se retraga. Trebuie sa mergi la un consult de specialitate pentru a-ti da un diagnostic, pe net este greu de spus ce ai pentru ca tine de locul in care te-ai lovit, cat de dura a fost lovitura, etc. Eu banui ca ti s-a format un edem in acel loc...

| Parazitu1990 a răspuns:

S-ar putea sa se fi acumulat niste cheaguri de sange!

| Elizasweet a răspuns:

Ar fi mai bine sa consulti un medic, asttfel vei fi in afara oricarui pericol. funda?