| CR1571XD a întrebat:

Am mainile si picioarele reci, cand in camera sunt 24 de grade.
De ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zazy a răspuns:

Tu ești o persoană "friguroasă". Și nu e ceva care să te sperie, mulți oameni sunt așa, chiar și eu big grin.
Mie mi se întâmplă asta când stau la calculator, pe scaun. Sângele nu circulă corect, și astfel devii "rece". Sper că te-am ajutat!
O zi bună, și... Merry Cristhmas!

| Zazy a răspuns (pentru Zazy):

Christmas* scuzați greșelile.

4 răspunsuri:
| Divy a răspuns:

E legat de circulația sângelui >×< încearcă să faci exerciții și să consumi fructe și legume.
Gingo Biloba era indicat în acest caz
Multă sănătate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Circulatie proasta a sangelui.

| VladyXR a răspuns:

Stai pe scaun foarte mult timp, provocand o circulatie proasta sangelui, sa cred ca stai mult la PC?