| RedBull69 a întrebat:

Am mancat impreuna cu niste prieteni niste nuci care inca erau verzi se puteau descoji doar ca cum am tot mancat am putina mizerie dinacea pe maini si arata naspa nu se vede tare doar ca nu imi place mai ales ca sunt la liceu imi e rusine sa ma duc asa un remediu prin care pot scapa de asta Funda celui mai bun raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ghiurca_Angelin_1994 a răspuns:

Cand eram mic si ma murdaream cu nuci ma spalam cu sare de lamaie

1 răspuns:
| malvinacroft a răspuns:

Daca nu iese cu suc de lamaie sau sirop cu zahar (zahar dizolvat in apa rece) atunci nu mai iese vreo luna.