| Instagrama a întrebat:

Hey ya! am o intrebare:cum poti scapa de parul (puf)de pe fata...se vede naspa fiind bruneta iese tare in evidenta si arata naspa tare.astp rasp

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine lasa-l acolo, cu varsta se va rari considerabil. O sa se faca mai urat daca te apuci sa-l iei. Si doar nu vrei sa ai barba laughing? In orice caz daca esti pornita, epilare cu laser altceva nu ar fi recomandat pentru ca benzile iti strica elasticitatea pielii si pot sa-ti apara vene pe fata ( sa fie evidente ) si alte chestii naspa.

| Instagrama explică (pentru anonim_4396):

Odata cu varstalaughingapai am de asteptat nu gluma crying si deja am facut prostia de a cam umbla la el si e naspa ca firele ies tot mai groase...e naspa tare.auzisem de la cineva ca sa il decolorezi cu apa oxigenata dar imi e frica ca imi arde fata sad so?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Instagrama):

Mie mi-a aparut ditamai mutantu de cos, am dat cu apa oxigenata aseara pe ten day dreaming. Nu te risca.In plus, eu sunt blonda si am lasat apa asta 30 de minute pe o suvita si nu s-a intamplat nimic. Ar fi varianta cu laserul daca ai umblat, sau penseta de cate ori apare inamicul. E nasol, stiu laughing.

| Instagrama explică (pentru anonim_4396):

Pentru ce te ai dat cu apa oxigenata pe fata? cum adica ai lasat 30 de min pe o suvita? eu ma rfeream sa iti dai pe fata cu apa pentru a decolora parul de pe fata...doar nu il ai atat de mare sa ai suvite?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Instagrama):

Pe parul meu din cap laughing. Pe fata si spate in speranta ca dezinfectez eu, ca poate din cauza asta imi apar cosuri saptamana asta, dar draci laughing.

| Instagrama explică (pentru anonim_4396):

Clar nu ne intelegem laughingeu intrebam daca arde fata apa oxigenta, nu daca te dai pentru cosuri..ca nu am auzit de asa ceva sa te dai cu apa oxigenata pentru cosuri eu intrebam daca arde fata, daca as decolora puful asta inestetic dupa fata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Instagrama):

Observ :)).
Deci am aplicat pe fata si din cauza asta zic sa nu incerci, pentru ca mie mi-a provacat cosuri. Si cum parul meu din cap blond nu l-a schimbat nu cred ca merge pe brunet.

Poti incerca decolorare naturala http://lifepassionandbeauty.blogspot.ro/......ui-cu.html dar mai bine incerci epilare definitiva.

| AlexandraPrincess a răspuns:

Du-te la salon! Poate o sa-ti faca epilare;"definitiva" sau"cu laser"!

| Instagrama explică (pentru AlexandraPrincess):

Cat ar costa o epilare cu laserul? epilare definitiva fara laser cum?

| εяαℓυcαз a răspuns:

Păi ai putea cu benzi depilatoare faciale! Sunt foarte eficiente.winking. Mult succes! happy Fundă?batting eyelashes