| niku12310 a întrebat:

Salut tpu.Am o catelusa si cred ca am inghitit (nu inhalat) 2-3 fire de par.Catelusa este sanatoasa, cu vaccinele la zi.Mi se poate intampla ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FlAiser a răspuns:

Nu ti se intampla nimic eu am inghitit si par de pisica si de iepuri si le-am dat eject laughing daca intelegi ce vreau sa zic multi oameni de la sate au animale si uite ca nu am patit nimica(poti pati cv doar daca parul ala se duce la plamani
se voremaza viermi dar doar cu parul de pisica si de ieure pentru ca e mai fin) papa

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nu se întâmplă nimic.

| Anonima264 a răspuns:

Nu!

| Danielbc a răspuns:

Nu se intampla nimic.in fiecare zi inghitim fire de par de la animalele noastre doar ca nu ne dam seama