| augustins a întrebat:

Salut TPU,am o problema,am deja aproape un an de cand nu se vindeca ceva, in zona anusului am avut o umflatura care s-a spart, acum este un fel de canal langa anus cu cap prin care ies putine mase fecale si impuritati si se scurge frecvent, pe net nu gasesc astfel de simptome, ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Durere la procesul de defecatie ai?
Eu zic sa vezi un proctolog.

| MotanulAlbastru a răspuns:

Abces? Cum poți sta așa totuși? Mergi la doctor.

| proserpina22 a răspuns:

Întreabă un doctor, nu o să ai niciodată un răspuns clar de aici până nu te vede un doctor care știe exact ce face.