| Mmaannuu11 a întrebat:

Am o problema: Eu sunt constipat de mult timp ( o luna ) si cateodata (cam des ) ma doare burta. Nu ma doare sus la stomac. Si am burta umflata in jurul buricului. Eu nu am cum sa am burta umflata ca eu sunt slab si inainte nu am avut asa. Ce sa fac? Cum o pot trata? Stiti ce am? DAU FUNDA. Mersi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie! Nici medicul nu face consultatii online dar pe acest site unde sunt numai nespecialisti.