| LostYou a întrebat:

Am o problema,in ultimul timp,mai exact incepand din luna August, am inceput sa merg mai des la toaleta[Am 14 ani si sunt baiat]pentru treaba mica evident si vreau sa stiu ce am patit,pana si seara ma trezesc cel putin o data sa merg la toaleta.
Rog seriozitate, cel mai frumos si detaliat raspuns primeste funda si vot!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Empathizer a răspuns:

Ori bei multe lichide, ori ai o infectie urinara.

| nicudare a răspuns:

Salut.Ai infectie urinara.cel mai bine du-te la un doctor specil pentru asa ceva.o sa trebuiasca sa te curete.