| Nich01 a întrebat:

Am si eu o intrebare cam intima. Eram la scoala si jucam fotbal iar cineva mi-a dat cu mingea in testicul. si dupa ce am ajuns la vestiare sa ma schimb am observat ca imi sangera putin juniorulsa zic asa. Intrebarea mea e de ce? nu cred ca m-a durut si am mai fost lovit de 2 ori pana acum dar nu s-a intamplat asa! CE SA FAC? Va rog mult sa ma ajuta-i! mersiii

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te durea testiculul era cat se poate de normal dar sa-ti sangereze penisul este cu totul anormal. Ar fi indicat sa te consulte cel putin medicul de familie pentru a inlatura orice posibila neplacere ulterioara.

| SkyPilot a răspuns:

Cel mai sigur este sa mergi la doctor. Am luat si eu cateva acolo in copilarie, dar nu am ajuns niciodata la sangerare. Poate fi ceva serios.

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Ce-i in capul tau? Iti sangereaza "juniorul" si tu scrii intrebari pe TPU straight face
Du-te la medic! Tie ti se pare normal?

| Pinocchio a răspuns:

Du-te la medic neaparat.