| andugg a întrebat:

cum as putea face sa slabesc vreo 5 kilograme usor? Fara a lua pastile, mersi... dau funda xD

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Mananca putin si des la un interval de 4 ore *3 mese pe zi,fructe,legume,mai putin carne, renunta la tot ce inseamna "in ulei"(prajeli), paine doar cateva feliutze pe zi si o sa vezi rezultatul. Daca faci si alergare 30 de min pe zi, bei minim 2 litri de apa (recomand plata si minerala), eu zic ca se poate.

| ArcAnna a răspuns:

Uiti cateva din mesele zilei.sau mananci natural si faci mult sport

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Elimina pe cat posibil din alimentatie produsele fast-food,mezelurile si alte preparate,dulciurile,chips-urile,sucurile si alte porcarii din comert si nu consuma in cantitati mari nuci,alune sau fistic.In rest,mananca incet si mesteca bine mancarea si bea minimum 2 l de apa zilnic(consumata inainte si dupa masa,in special,aceasta mentine senzatia de satietate mai mult timp).In rest,alearga zilnic,cu viteza medie in jur de 20-30 de minute.Astfel vei slabi frumos,treptat si sanatos.Succes.

| hardy10000 a răspuns:

Poi sa mananci sanatos si sport, fittnes iti dau si un chanel de pe youtube de fittnes

http://www.youtube.com/user/passion4profession

gasesti aici si cum sa ai muschi si cum sa slabesti, pup. Funda?

| Armen a răspuns:

Nu mai lua pastile.fa sport alearga happy pastilele iti destrug ficatu