| Josh a întrebat:

Am si eu o intrebare in legatura cu apendicita...
Deci, ma cam doare putin in partea dreapta ( cand inspir aer tare ma doare putin mai tare )... Cam atat. Sa ma ingrijorez? Daca nu, care poate sa fie motivul durerii? Am luat ieri niste pastile cu vitamine si de atunci a inceput sa ma doara. Poate fi asta sau ce altceva? Multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Paulutzu a răspuns:

Daca ridici ceva prea greu s-ar putea sa ajungi mai incolo la operatii asa ca nu ridica greutati. Durerile de apendicita le provoaca si semintele de bostan sau floarea soarelui o zic din propria mea experienta crede-ma. Daca aceste dureri vor continua mai rau consulta doctoru... sper ca ti-am fost de ajutor... funda?big grin