| Andreiyy a întrebat:

am o problema, eu nu pot sa imi ating capul penisului, nu stiu de ce parca ma doare, imi spuneti ce sa fac va rog? FUNDA

10 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la doctor, urgent. Sfaturi pe aici nu poti primi. Nu cred ca sunt doctori aici si nici nu s-ar hazarda un doctor adevarat sa-ti dea sfat fara sa te vada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi indicat sa consulti un medic pentru a nu exista alte probleme.Numai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
De când ai această problemă, de când ai depistat? Când urinezi, te ustură? Cel mai bine este să te adresezi unui medic urolog.
Multă sănătate!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| LoCkUpp a răspuns:

Daca nu ai avut contacte sexuale e foarte normal sa te usture. happy

Răspuns utilizator avertizat
| LoCkUpp a răspuns:

Da, foarte pe bune. Si daca te masturbezi des nu o sa te mai usture happy

Răspuns utilizator avertizat
| cametome7 a răspuns:

Buna
Foarte sensibil nu poti sa il atingi.
Ai pana in 11 ani asta e normal la o varsta frageda nu iti face griji nu ai nimic e normal la varsta aia P.S daca te masturbezi nu te mai ustura dar la varsta asta nu ai ce sa faci asta e nu o sa te usture daca te masturbezi dar o sa vezi ca vei creste si nu te va mai durea