| ooOOMrDibbsOOoo a întrebat:

am si eu o problema, vedeti voi, saptamana altfel, am chiulit si se pun absente, m-am dus la doctor si mi-a spus sa fac un exudat faringian dar din motive personale nu l-am facut, aveti careva posibilitatea sa imi scanati un rezultat sa il pot scoate la imprimanta va rog? dau funda...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| yoonny a răspuns:

Sincer la mine in sc nu a vazut pe nimeni k pune absente si o fata mi-a spus ca niste profesori de la alta sc i-a spus ca profi cica spun k pun absente la purtare ca sa ne sperie si sa mergem la scoalabig grin

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Ai nevoie de semnatura unui medic...Crezi ca e asa usor? Sa tragi la imprimanta si gata, ai scapat de absente?

| ooOOMrDibbsOOoo explică:

, Chestia e ca semnatura o pot falsifica eu, am mai facut aici la spital mai de mult un exudat si semnatura era ceva de genu "U" scris mai handicapat,... in fine, ma puteti ajuta? m-am scapat sa ii zic ca vine rezultatu luni si de aceea zic...

| Speedmafia a răspuns:

Pai megri si spui ca ai fost racit sa-ti faca o mativare
sau ca ai avut febra
pui pe maicata sa-ti faca o motivare de mana
spui la doctorita ca te-ai simptit rau ai vomat si te-ai simptit slabit/a astea ar fi te mai gandesti uh! 1

| 1PtToti a răspuns (pentru Speedmafia):

S-a simtit (nu "simptit") rau si a vomat o saptamana intreaga? Nu prea cred ca o sa tina...