| Dobrescu_Cristian_1999 a întrebat:

am si eu o probleme, inca de ieri de pe la ora 3 imi simt degetul mic si inelar a mainii stangi + partea in care sunt situate putin amortite. Azi doar varful degetului inelar si degetul mic mai sunt amortite.

Precizez lucrurile care ar putea fi de vina :

* ieri inainte sa imi amorteasca am spalat niste vase in apa rece
* stau 5 ore pe zi la PC.
* cateodata mai stau razmat cu capul de mana la PC.

Tin sa mai precizez ca am 16 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Storm1X a răspuns:

Vorbeste cu parintii tai si poate mergi la un medic, eu am aceeasi problema dar doar cand e frig afara si nu prea am ce sa fac

2 răspunsuri:
| Storm1X a răspuns:

Circulatie proasta, nimic mai mult

| Dobrescu_Cristian_1999 explică (pentru Storm1X):

Cum se "repara"? Acum mai am doar degetul mic putin amortit.

| Storm1X a răspuns (pentru Dobrescu_Cristian_1999):

Vorbeste cu parintii tai si poate mergi la un medic, eu am aceeasi problema dar doar cand e frig afara si nu prea am ce sa fac