| Cosmin88981 a întrebat:

Am un neg/bataie la deget, de vreo 5-6 luni.Mama mi-a facut o progremare la dermatolog pentru maine si vreau sa va intreb ce imi face si daca ma doare.Va rog, nu ma mințit.(imi este frica)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Negul e una batatura e alta.Cred ca tu ai un neg. Te va durea putin. Nu te mint.Dar vei scapa de el. Am avut si eu.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Intai du-te la dermatolog, ca nu stim ce ai, ori neg ori batatura, ca sunt 2 chestii total diferite, care sunt tratate diferit.