| theshark26 a întrebat:

De 2 saptamani aproape, nu am prea am aer (mai mult seara) mentionez ca sunt sportiv de performanta. Am fost la pneumolog spirometria a iesit bine sa zicem, nici chiar bine, mi-a spus ca s-ar putea sa fie o alergie, nici ea nu stie... Mi-am facut si analizele au iesit bine toate, dar acum de 2 zile ma confrunt si cu o durere de spate (in zona plamanilor) si simt rece acolo. Am vrut sa-mi faca si o radiografie dar nu le merge radiologia si acum incerc sa caut altundeva (Constanta). Mi-a dat doamna doctor pneumolog un puf, sa-l iau 30 de zile si dupa cu o saptamana inainte sa-mi fac programare din nou la ea, sa facem inca o spirometrie. Acum urmez tratamentul pe care mi l-a dat si astept sa merg din nou la ea! Pun aceasta intrebare aici pentru ca mie imi da cu virgula, cred ca nici ea nu stie ce am... Ce credeti ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Ai covid19!