| LittleBig a întrebat:

de-a lungul timpului m-ati ajutat in foarte multe privinte, iar acum mai am o rugaminte, poate cineva sa imi spuna un tratament pentru sanii umflati?
Am fost la 2 medici diferiti si mi-au spus ca este de la pubertate si ca in medie 80% dintre baieti in adolescenta au acesti sani umflati, dar m-am uitat pe internet si am descoperit ca trebuie sa dispara dupa maxim 1 an, dar la mine deja sunt asa de 1 an jumate
P.S. Imi sunt umflate sfarcurile nu sanii ca atare
Va rog foarte mult ajutati-ma, sunt disperat mai ales ca vine vara, este rusinos sa mergi oriunde la strand sau mare cu sanii asa

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Dureaza mai mult la cativa dintre noi. Nu-i grav, pune cateva kilograme pe tine si o sa para ca e din cauza asta. E posibil ca pana la vara sa nu se mai cunoasca.

1 răspuns:
| Skynettt a răspuns:

Asa ee normal si eu am patit si dupa un tim s-au desumflat singure nu te ingrijorawinkinglaughing