| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU

de azi dimineata am realizat ca atunci cand merg sau fac aproape orice fel de miscare cu piciorul drept, simt asa ca si cand m-ar lua un carcel, dar nu ma ia, este doar acelasi fel de durere, care porneste de la degetul mic si se duce in linie pana putin mai jos de mijlocul talpii, dupa care se duce roata si pe exteriorul piciorului si acolo se opreste dar la nivel de coapsa simt asa ca si o intepatura de-alungul osului. Stiu ca suna ciudat, dar este destul de creepy... aveti idee ce ar putea fi? am miscat eu vreun muschi cumva in timp ce dormeam si mi-am deranjat piciorul? nu imi amintesc sa fi facut efort foarte mare cu picioarele in ultima vreme, asa ca nu cred ca e de la asta... Sa ma duc la doctorul de familie? ce spuneti?

dau funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Bwhã_Alex_1996 a răspuns:

Fãti un control la doctor si iti v-a spune el/ea care e treaba cu piciorul. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Bwhã_Alex_1996):

Mi-a trecut de mult problema tongue