| Elegant a întrebat:

De vreo 2, 3 ani am si eu o problema cu gatul. Nu durerea in gat. Cum sa va spun la gat, in parti cand il dau in dreapta (mai exagerat) sau in stanga, imi pocneste. Cand pun mana si strang gasesc un fel de "boabe de porumb". Ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Teo29 a răspuns:

Depuneri de calciu probabil, ``ciocuri``. Daca cunosti o baba care stie meserie sa te invarta de cateva ori sa iti rezolve problema. Poti apela si la un ortoped/ medic sportiv dar cauta sa fie doctori foarte buni.