| 12102000alina a întrebat:

doresc sa imi spuneti cum pot sa imi albesc dintii fara pasta de dinti si alte chestii.Adica cit mai natural. FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Lussy2 a răspuns:

Uite ce am incercat eu:
iei coaja de lamaie si freci pe dinti sau iei suc de lamaie natural pui dicarbonat si te speli chiar merge