| XxThoumaxXAndyXx a întrebat:

Cum se numesc prostiile alea care albesc dintii? Si nu, nu e pasta de dinti big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| NonEinstein a răspuns:

Dioxid de carbon si lămîia.

| imitatiedeom a răspuns:

Clor dar cu siguranta este pasta corectoarewinking.

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru imitatiedeom):

Cum...Clor?! Ar trebui sa intreb dentistul cand ma mai duc pe la ellaughing

| imitatiedeom a răspuns:

Bineinteles ca ar trebui sa intrebi dentistul. Nu incerca clor era o gluma si nici pasta corectoare, dar ai putea incerca var sau lavabil devil.

| XxThoumaxXAndyXx explică (pentru imitatiedeom):

Pff...Am da' a expirat ieri laughing...Plus ca era colorat laughing.Ce nu mi-ai spus ieri?!

| imitatiedeom a răspuns:

Nu ai intrebat ieriwinking.