| ioneldan a întrebat:

implinesc 17 si am 1.75, 5 m ( seara tarziu ). ce sanse mai sunt sa mai cresc pana la 1.77-1.78? tata are 1.83 si mama are in jur de 1.60. apropo, sunt baiat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Daca faci un sport, tip inot, volei etc, atunci mai ai sanse, daca insa stai mai mult la calculator, sansele sunt mult mai mici.