| DJNebunelu a întrebat:

Salut Tpu.Ma numesc Alex si am 14ani.As vrea sa stiu ce se intampla daca am baut suc dupa o fata care intr-un fel este prostiutuata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| VadTot a răspuns:

Ok Daca esti ingrijorat rau du te la medicul de familie si sa ti faci niste analize!

11 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

rolling on the floor lasa prostiile

| DJNebunelu explică (pentru ombladon):

Vreau raspunsuri cu argumente va rog frumos

| misu a răspuns:

Si sida poti sa iei

| VadTot a răspuns:

Pai ai putea face o boala de piele..sa te imbolnavesti de hepatita..sau orice alta boala care ar putea avea respectiva. fata si care se poate lua in acest mod! Altadata sa nu mai bei dupa ori si cine! ok?

| DJNebunelu explică (pentru VadTot):

K mersi dar nu cred ca avea boli

| DJNebunelu explică (pentru DJNebunelu):

Mai astept niste raspunsuri...

| DJNebunelu explică (pentru VadTot):

K mersi o sa mai astept niste raspunsuri

| VadTot a răspuns (pentru DJNebunelu):

Eu nu te sfatuiesc sa mergi ....pe ce crezi tu ..ar trebuii sa te ingrijorezi un pic..in fine. altadata te sfatuiesc sa nu mai bei nici dupa cunoscuti apa suc..smd. ok?

| DJNebunelu explică (pentru VadTot):

K dar tot mai astept niste raspunsuri ca sa fiu sigur cas ingrijorat rau

| DJNebunelu explică (pentru VadTot):

K mersi. Fata nu avea nici o boala.Mersi pentru explicatii

| VadTot a răspuns (pentru DJNebunelu):

Ok Daca esti ingrijorat rau du te la medicul de familie si sa ti faci niste analize!

| hunterpainting a răspuns:

Nimic.