| kno3 a întrebat:

Buna TPU.Ma numesc Alex si sunt elev in clasa a 9a imi place de o fata cu care am mai fost ne-am despartit si de curand m-am combinat iar cu ea.Si nu stiu cum sa-i dau mai multa atentie adica la scoala in pauze cum sa o bag in seama(ma cam sacaie si colegi ca am niste colegi complet idioti), sa o iau in brate sa o pup chiar nu stiu. Dau funda celui mai bun raspunsbig grin

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Nu stii cum sa o pupi? tie iti e rusine sa o iei in brate sa o saruti in fata colegilor nu? pentru ca fac misto a? asta e? da iti zic asa...ce te intereseaza ce zic altii? eu daca as fi in locul tau as face ce as simti. Nu trebuie sa ii oferi mai multa atentie din obligatie, o faci pentru ca simti nevoia. Si nu ar trebui sa iti pese de nimeni pentru ca faci ceea ce simti. Nu stiu sa iti raspund. sincer.

1 răspuns:
| kno3 explică:

Ai perfecta dreptate. mersi.