| anonim_4396 a întrebat:

mai am cateva zile si imi vine menstruatia, sunt balonata si m.am si ingrasat puțin este normal? Mentionez ca ma confrunt si cu constipatie si o greutate in stomacstomac, fetelor vi se intampla la fel?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| farfuriaverdex a răspuns:

Da, au legatura cu menstruatia daca doar inainte de menstruatie ai aceste probleme, intra in categoria sindrom premenstrual. Da un search pe google ca sa ai informatii complete despre ce inseamna.

2 răspunsuri:
| Alexandruuu88 a răspuns:

Buna! Nu cred ca menstruatia are legătură cu aceste simptome...

| Maria39popescu a răspuns (pentru Alexandruuu88):

Balonarea cred ca da ma confrunt cu astael inaintea menstruatiei.