| RSSSTAF a întrebat:

odata intr-o seara acus 2 saptamani,cand faceam dus mi-a intrat apa in urechi,de atunci nu imi merge bine cu urechea, dimineata ma trezesc infundata cu ea(urechea) dar pe parcurs 1-2 ore imi revine la loc urechea,sau cateodata ziua pur si simplu mi se infunda dar imi revine la loc dupa un tim
PS:Am incercat sa bag betisorul adanc sa scot apa dar nimic,
Ce imi recomandati? Sa contactez un medic, sa iau ceva medicament care se da fara reteta?!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Vizită la medic specialist în oto-rino-laringologie (O.R.L), şi mai multă grijă de acum în colo!
N-ai procedat bine cu beţişorul.
Baftă!

| maria999 a răspuns:

Iti recomand sa te duci la un medic.

| Musique a răspuns:

Du-te la un orl-ist.El te poate ajuta.
Cel mai probabil ai făcut otită internă.
Multă baftă!

| Axys a răspuns:

Eu iti recomand sa te duci la un media tu ai racit ai patit ca mine s-ar putea sa ai putin timpanul inflamat meri mai sigur la un contro si nu mai baga bitisoare in ureche ca s-ar putea sa iriti zona sensibila happy.
mai bine mergi l un medic sa te vada ca sa nu ei medicamente fara sa stii ce aihappy..papa

| marciana a răspuns:

Pai n-ai facut deloc bine cu betisorul.
Daca nu ti se desfunda in cateva zile si te doare, trebuie sa te duci la doctor.