| NewTroll a întrebat:

Pe 26 martie(Luni) mi-au aparut niste bubite pe fata...initial am crezut ca sunt niste bubite care imi mai apareau si cand eram mic, cand mancam prea multe dulciuri sau ceva expirat. Dar de fapt era varicela.Chestia este ca eu am aflat asta pe 28(Miercuri) si in aceste 3 zile eu am fost la scoala.Pana miercuri aproape toate bubitele se sparsese si urma sa faca crusta.Ma ingrijoreaza un lucru:mi-au aparut prea putine bubite (6 pe fata si vreo 10-15 pe corp).

Este posibil ca in acele 3 zile in care eu am stat afara bubitele să se fi ascuns in interiorul organismului?

Ps:am 14 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Himera a răspuns:

Nu te mai duce la niciun doctor! Stai in casa si asteapta sa treaca. Nu stiu ce sa iti spun de eruptia interna, dar ai timp sa cauti informatii dupa ce iti trece.

3 răspunsuri:
| geo9606 a răspuns:

Du-te la doctor.Este posibil!

| NewTroll explică:

Au trecut 10 zile cu cea de azi...banuiesc ca a trecut. Ce se poate intampla daca raman acele bubite in interior?:-s

| Himera a răspuns (pentru NewTroll):

Se vindeca singure.