| xKracksX a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog, cum te simti cand iti scoti piciorul din ghips?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DumiY a răspuns:

Buna!
Eu am avut mana rupta nu piciorul. Atunci cand mi-a scos mana din ghips ma durea foarte putin, de fapt ma furnica pentru ca mana era foarte mica si isi revenea la normal (a stat o luna in ghips si s-a strans).
Ma gandesc ca la picior e tot asa.
Pa, pa!