| Adyiasi96 a întrebat:

Sunt din Iasi si as vrea sa fac un detartraj cu ultrasunete+airflow+periaj profesional si nu stiu ce clinica/doctor sa aleg. Va rog pe cei care stiti (care cunoasteti PERSONAL) sa imi recomandati un medic/clinica bun/a si pretul aferent. Va multumesc mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Cucuteanu_Catalin_1989 a răspuns:

Recomand BucurDent din Primaverii.

| Adyiasi96 explică (pentru Cucuteanu_Catalin_1989):

Multumesc!

| Adyiasi96 explică (pentru Adyiasi96):

Dar nu am sa aleg BucurDent deoarece am auzit niste lucruri despre aceasta...