| byrox a întrebat:

Am o problema,de o zi a inceput sa ma doare pleoapa superioara pe interior langa coada ochiului, si as vrea sa stiu cum scap de durere

2 răspunsuri:
| LauraEU a răspuns:

Dormi mult si daca ai ceva solutii pe mana sau orice chiar si praf sau ulei sau ceva nu te atinge de ochi! Si eu am fost in situatie asta dar dupa 3-4 zile mi-a trecut sper sa iti treaca si tie cat mai repede happy

| alina_8632 a răspuns:

Buna! in primul rand cred ca ar trebui sa te uiti putin mai atent la pleoapa si sa te asiguri ca nu incepe sa iti iasa un urcior (adica o umflatura mica rosie care doare exact ca atunci cand ai avea o vanataie) nu vreau sa te sperii dar in cazul in care nu este asta ar trebui sa consulti un specialist pentru ca ochiul este foarte sensibil si nu este de joaca. Succes:*