| UserName250000 a întrebat:

Salutare happy Ce o fi fost mai exact? Pe 8 mai am facut febra 38, 5 cu tuse productiva si rara. Pe 9 mai mi-a mai scazut temperatura, dar eram putin infundat. Pe 10 mai a inceput sa imi treaca, iar pe 11 mai eram complet vindecat. O fi fost o mica raceala? Mi-a trecut foarte repede.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

"Batraneste": o raceala/gripa.
"Stiintific": o noua varianta de C-o vita.

| sierra1 a răspuns:

Alte simptome ai mai avut?

| UserName250000 explică (pentru sierra1):

Nu, absolut deloc.

| sierra1 a răspuns (pentru UserName250000):

Dacă zici că ți-a trecut, ce mai contează...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O fi fost orice, care a trecut.

| sammie a răspuns:

Cel mai probabil da.

| AmandinaDragan a răspuns:

Varianta de covid!

| 6Radu5 a răspuns:

Salut,o forma de Covid, am avut de 3 ori asa, de la raceala nu faci asa febra.