| c3rveza a întrebat:

Mi-am rupt osul de la pumn in urma unei agresiuni ..adica osul de la mana dreapa de la degetul inelar.

am fost la doctor si am o fractura cu minima deplasare si am de stat 5 saptamani cu ea in ghips! nu ma doare decat daca fac miscari mai ample.

intrebarea mea este daca a mai patit cineva asa si daca o sa mai pot folosi mana vreodata la capacitatea maxima? si mai ales daca pot sa mai dau vreun pumn?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| vangaelis a răspuns:

Da, daca faci fizioterapie. Mergi la recuperare.