| TraficantDeCannabis a întrebat:

TPU! Am o problem mi-am taiat unghia de la degetul mare de la picior prea mult din carne si s-a infectat de unde am taiat ce trebuie sa fac vreun sfat...ce ar trebui sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Sa dezinfectezi locul si sa te bandajezi punand rivanol ori tinctura de iod.
Apoi poti cere sfatul medicului maine dimineata.
O seara buna happy

| TraficantDeCannabis explică (pentru caramela):

Iti multumesc pentru sfat happy

| caramela a răspuns (pentru TraficantDeCannabis):

Cu mare drag happy
O seara buna happy