| StefanMadalin02 a întrebat:

Am si eu o problemă vreau sa iau cateva kg in plus, mi-am stabilit un plan alimentare mentionez ca merg si la sala. Care ar fi problema, eu zilnic trebuie sa mănânc in jur de 3600calori le-am împărțit in mai multe mese si am observat ca am mereu gaze, ma forfote stomacul etc, oare din ce cauză sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FruttiFresh300 a răspuns:

Din cauza modului în care combini alimentele.