| andreibest97 a întrebat:

Salutari TPU! Am si eu o intrebare.Am 16ani, 76kg si 1, 72m(cel putin atat aveam ultima data cand m-am masurat, adica acum vreo juma de an). Acum 2-3 luni am avut 84kg si am slabit renuntand la pepsi, paine si dulciuri(mai mananc cate 1 bomboana pe zi.). Intrebarile mele sunt:
1.Cate abdomene ar trebui sa fac? Multe sau putine?(pentru a scapa de burta)
2.As putea tine o dieta dintre cele 3big grinukan, Army sau Keto? Daca da care si de ce
3.Ce suplimente as putea lua pentru a slabi mai rapid
4.Imi recomandati sa ma duc la sala in timp ce vreau sa slabesc?
5.Cu batoanele de slabit se vede vreo diferenta? Daca da recomandati-mi va rog cateva si ziceti-mi cand sa le iau

ASTEPT RASPUNSURI DE LA PROFESIONISTI VA ROG FRUMOS!
FUNDOOOOOOOOI!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
62 de kilograme ar trebui sa ai.
Nu exista dieta! Lasa dietele!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Te pup!

1 răspuns:
| andreibest97 explică:

Va rog sa imi raspundeti cu 1. ... 2... si ca sa inteleg si eu ceva si cel mai amplu si cel mai corect raspuns primeste funda!