| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi! Am niste gambe foarte urate, deloc feminine... Nu stiu daca e de la mersul pe jos sau sala ( am fost cateva luni )... Ideea e ca nu stiu cum sa le modelez (arata ca gambele unui fotbalist, sunt foarte groase sad ), sa le fac din nou frumoase. Ce exercitii imi recomandati? Oare masajul ar ajuta la modelarea acestora?

2 răspunsuri:
| ForeverWarrior a răspuns:

Masajul nu ajuta, cred ca esti prea complexata si nu ai dc

| Alina9895 a răspuns:

Cred ca te referi la faptul ca ti se umfla gambele cand incordezi piciorul...Eu am facut dans sportiv timp de 7 ani si am si eu gambele asa de la atata antrenament...Tu esti complexata degeaba. Pe tocuri arata foarte bine. Asa esti tu, ai muschi, se vede ca tii la cum arati. Stai chill :*