| Bia_6294 a întrebat:

Samponul Head and Shoulders Sport este pentru barbati? Pe flacon nu mentioneaza asta. Inca o intrebare : cum pot scapa de matreata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| SantaAndrei a răspuns:

Ar trebui sa fie de barbati.
Sfatul meu: foloseste Clear, la mine merge cel mai bine, si mai ales, NU schimba sampoanele. Incearca 2-3 saptamani un sampon, apoi daca nu merge schimba-l, daca merge nu mai te spala cu altceva