| idonttgiveafuck a întrebat:

Saptamana trecuta am avut un act sexual protejat dar astazi am depistat ca am niste scurgeri usoare de sange din vagin. Care ar fi cauzele? E sarcina sau ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E ciclu.

| romeo78 a răspuns:

Control la ginecologie. Nu sunt normale după o săptămână! Poate fi o problemă medicală!

| sierra1 a răspuns:

Dragă "idonttgiveafuck" (apropo, ce inseamnă asta?) probabil că v-ați tăvălit in draci, aia e!

| AlexDarius3 a răspuns:

E ciclu, nu ti s-a mai intamplat pana acum?