| Shukacu a întrebat:

Se mai vindeca metastaza(cancer osos)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Din pacate nu.

| Unbearable a răspuns:

NU se vindeca. happy
Imi pare rau...

| starmaker a răspuns:

Imi pare rau sa aud de o astfel de boala. Trebuie sa aiba credinta, sa ofere/primeasca dragoste, sa caute multe informatii despre boala si tratamente cu mintea cat mai deschisa (fara prejudecati). Sanatate si Doamne ajuta!

| AFR81 a răspuns:

Nu,imi pare rau pentru tine daca ai pe cineva in aceasta situatie. Daca nu ai nici nu'ti doresc