| Calutoiu_Constantin-Viorel_1983 a întrebat:

Simptomele apendicitei po dura mai mult de doua saptamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Se poate, dar cel mai indicat ar fi sa iti faci un control, asa am stat si eu durerea pana cand nu am mai rezistat si m-am dus la medic, imediat am fost operata.
Dar nu o sa ii uit fata medicului never.
"Auzi papusica, de c e nu ai mai stat acasa?" poate facei si tu o frumoasa peritonita.
Deci, fuguta la medic
O zi buna sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Stiii tu sigur ca e apendicita?
Mergi la medic, el te poate lamuri!
Da, poate dura si mai mult, dar se poate agrava!