| missoana a întrebat:

Spuneti-mi niste produse pe care le pot gasi la plafar pentru curatarea tenului, pentru cosuri si puncte negre.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Pentru punctele negre sunt bune feliile de rosii cu care se freaca fata. Pentru ten spune ce fel de ten ai.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Incearca Activa FVS - solutie pentru puncte negre si acnee, lotiunea atiacnee cu ulei de salvie si crema antiacnee cu ulei de salvie si sulf.

| mariobros a răspuns:

O prietena folosea crema de galbenele dupa care se tampona cu bitter suedez, acum parerile sunt impartite, ca ma gandesc la alcoolul din bitter, sa nu-ti arda tenul, in rest e foarte bun pentru ca e facut din macerarea a zeci de plante.

| DraIneR a răspuns:

Cel mai bun produs natural 100% pe care il folosesc si eu impotriva cosurilor si punctelor negre este argila big grin Se gaseste la farmacii sau in supermarket-uri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sti cei bun nu sti ce sa mai cumperi astai parerea mea