| Panteraa a întrebat:

Am aproape 15 ani si am pe obrazul drept in special multe puncte negre. Cosuri nu am de obicei doar inainte de menstuatie imi ies cateva. Cum pot scapa de acele puncte negre? Se vad foarte urat si nu imi place. Ce imi recomandati pentru curatarea tenului? Dau funda. As vrea ceva folositor care da rezultate si nu foarte scump.

7 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Buna,
Poti scapa de ele cu ceai verde. Afla aici cum: http://www.frumusele.ro/......nul-tau/10
In plus, citeste si: http://www.frumusele.ro/......e-negre/93

| Wut a răspuns:

Sunt reprezentanta la AVON, sunt acolo ceva chestii impotriva punctelor negre. Si chiar dispar punctele negre dupa ce te dai cu ea.(am incercat)

| diavolitadulce a răspuns:

Nu toate cremele si alte chestii de genul sunt eficiente. au am facut in felul urmator si chiar a mers:
fa mult ceai de musetel si pune.l intr.un vas. pune capul deasupra aburilor care iti vor deschide porii. nu uita sa pui un prosop deasupra capului. dupa ce stai acolo macar 10 minute freaca.te pe fata cu un prosop cat mai aspru. asa vei scapa de impuritati. dupa fa.ti o masca cu tarate care va clma tenul. daca chiar vrei sa comanzi de la avon treaba ta dar pana vine comanda incearca si ce am spus eu
bafta

| annabountii99 a răspuns:

Da, de la AVON si-a luat sora mea un tub cu crema; e pentru EXPOLIERE, ce ai tu nevoie, pentru TONIFIERE si CURATAREA tenului..si deja da rezultate, nu stiu exact cat a costat, dar e o cutie alba, destul de mare...scrie toate indicatiile pe cutie, mult succes happy

FUNDita? happy

| Panteraa explică (pentru annabountii99):

Nu stii cum se cheama?

| annabountii99 a răspuns (pentru Panteraa):

Ba cred ca da, dar daca iti zicbatting eyelashes dai fundita? big grin
stai ca ma uit:
clearskin de la AVON. e intr-un tub de 125 ml. e alb cu mov si gri happy trebuie sa il incerci, si miroase chiar bine. happy bafta!

FUNDita? happy

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Aaa mie miau trecu cu o solute de la avon pentru puncte negre