| verolaurika a întrebat:

Stie cineva vreun dermatolog bun? am multe alunite pe fata dintre care doua foarte mari si as vrea sa le indepartez si n-as vrea sa raman cu cicatrici. si cam cat ar costa indepartarea alunitei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danutza_2917 a răspuns:

Am luat asta de pe un forum www.brol.ro, clinica e in Timisoara, are contract cu casa de sanatate, deci nu platesti, dar poti obtine informatiile dorite. Poate este si in orasul tau o astfel de clinica.

| karrry9999 a răspuns:

Unele alunite sunt cancerigene asa ca ai grija

| Andreasgr a răspuns:

Salut! Daca esti din Bucuresti : te duci la policlinica de pe Masina De Paine la doamna doctor Stanescu Elena. Este doar o idee, nu trebuie neaparat sa faci ca mine. Dar eu zic ca aceasta problema este mai mult legata de chirurgie estetica sau plastica...