| lol124356 a întrebat:

Ce crema cu efect anti-celulitic as putea folosi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Cremele nu sunt bune si de obicei cele anti-celulitice sunt uleioase si intra greu in piele.Bea multa apa, manca legume si fructe, si la dus schimba apa rece cu cea calda si vice-versa si pune-o pe partile cu celulita, prima data calaie, apoi o poti da la mai rece.Succes.

2 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna!
Nu iti recomand creme anti-celulitic, mai bine apuca-te de sport.
Putin cate putin.
Dar rezultatele sunt mult mai eficiente!

| MariaAntoniia a răspuns:

Creme cu efect anti-celulitic iti recomand cele de la avon. sunt mai multe happy dar cum a spus si "NoSmile", e mai bine sa te apuci de sport happy