| Madyupsik a întrebat:

Stiu ca nu e sanatos sa slabesti rapid dar e ceea de ce am acum nevoie. De cind m-am despartit cu prietenul meu am pus 10 kg. Si acum vreau sa dau jps macar vreo 15kg. Am la dispozitie 3 saptamini. Pentru ca vreau sa plec la mare. Va rog mult ajutor ce sa fac ca sa reusesc. Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| EmaS a răspuns:

Http://agn.medicalnewsreporter.com/
Sau incearca cu supa de varza.