| Hellena968 a întrebat:

Saluare,am o intrebare m-am despartit de prietenul meu cu citeva saptamini in urma, si vreau sa stiu daca el simte cind pling sau sufar?;( fundaaaaaaa!

5 răspunsuri:
| AAARRR a răspuns:

Daaa sa stiii smug e mediuumm smug cum tu simti cand te musca un tantar asa simte si el cand plangi tu smug. Doamne cate intrebari cretine mai aveti?straight face

| Azµre a răspuns:

Nu simte crede-mă e cu alta deja...

| frikk a răspuns:

Neata.n-are cum sa simta laughing
doar daca cineva ii spune

| Vibrations a răspuns:

Nu mai simte nimic. M-am intalnit eu cu el si mi-a spus ca acum ii plac baietii

| Domnisoaraindragostita a răspuns:

Simte, ii soptesc vrabiile! rolling on the floor rolling on the floor