| Hyacinth a întrebat:

Sunt obeza. Cat slabesc daca nu mananc o saptamana, doar un mar dimineata si alerg zilnic?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil juma de kg.
Dar pui 1kg inapoi, imediat cum incepi sa mananci.

| sierra1 a răspuns:

Dacă chiar reușești să faci ce scrii aici (deși nu cred o iotă) ajungi la spital

| CosminFlo a răspuns:

Slabesti ce nu trebuie (masa musculara, intr-adevar slabesti si din grasime dar mult mai putina), daca era asa usor toata lumea facea asta,
Iti trebuie dieta, multa miscare, pe termen indelungat si o motivatie si o dorinta foarte mare.
Atentie dieta este deseori costisitoare.
Te poti duce la un antrenor de fitness, sau la nutritionist, (cred) sau cel mai bine te duci la doctorul de familie si el stie unde sa te trimita.