| DoarEuDia a întrebat:

TPU am mare nevoie de ajuorul vostru nu stiu ce sa ma fac,nu am facut sex adica numai ne-am jucat putin,dar penisul lui nu a intrat, deci se poate sa fiu insarcinata? Mi-a intarziat menstruatia, am urinari frecvente..nustiu ce sa ma fac? ajutati-ma

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Posibil sa fie si o infectie urinara sau o iritatie locala. Nu e bai ca v-ati jucat sau ca ati facut sex, da' voi habar nu aveti ce faceti? Sper ca macar bani de un test de sarcina aveti...

| wolder a răspuns:

Daca nu a intrat, nu poti fi gravida!
mergi la medic

| MozZatY a răspuns:

Of of, mai copii, terminati-va cu prostiile! DIn mica ta relatare nu prea pare plauzibil sa fii insarcinata