| LoseMyMind a întrebat:

TPU de ceva timp dimineata cand ma trezesc tot imi vine saliva in gura si trebuie sa scuip. Dupa ce mananc imi trece.E vreo boala sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Foamea! Stomacul tau cere mincare.

| LoseMyMind explică (pentru sasa1sasa1sasa1):

De mancat mananc destul dimineata nu sunt obisnuit sa mananc mai ales cand am scoala

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns (pentru LoseMyMind):

Obisnuieste-te sa maninci dimineata. Si nu dor un covrig. Maninca acasa, mincare calda. Incepe treptat si vei vedea ca va fi bine. Din experienta iti spun.

4 răspunsuri:
| LoseMyMind explică:

Nu sunt obisnuit sa mananc de dimineata. mai ales in cand am scoala. de mancat mananc destul doar dimineata scuip. lasa dupa Masa sau search nu imi vine chiar daca nu mananc ceva.

| LoseMyMind explică:

Scuze. scriu de pe telefon ce vreau sa zic este ca dupa amiaza sau seara nu imi vine sa scuip chiar daca nu mananc