| pocal a întrebat:

TPU, help!
Cum mai pot scadea febra in afara de medicamente? Stiu de antitermice, insa pe langa ele, ce mai pot face? E vorba de febra la un adult.
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Băi reci, frecții cu alcool, împachetări în prosoape ude - cam astea erau leacurile bunicii.